KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14099469
nr 1409 9469
Knut Janson
(1882-1966), Sverige
Blyerts, Kvinna. Signerad. Bildmått: 15x13 cm, yttermått inklusive ram: 26x23 cm
Knut Janson, svensk bildkonstnär född 1882, död 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:05:54
250 kr
300 kr